Minarehber.com Nedir?

Minarehber siz değerli üyelerimiz için firmanızı yayınlayıp ürün ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz bir platform.

Sizlere sektörlerlerin son güncel konularını paylaşacakları, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden firmalara ulaşıp daha kolay ürün seçimi yapabilirsiniz. Her işin teknoloji ortamında yürüdüğü günümüzde siz değerli üyelerin faydalanması adına tasarlanan bir web sitesidir.

Minarehber.com Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde bir çok sektörün bulunduğu firmaların listeleri, ürün ve hizmetlerinin çok rahat bulunabileceği İnternet üzeri tanıtım yapabileceğiniz, kampanyalarınızı duyurabileceğiniz şehir ve ilçelere göre de firma araması yapacağınız bir web sitesidir.

Daha iyi ve hızlı karar verebilmeniz için tasarlanmış olan web sitemiz müşteri potansiyelinizi de yükseltecektir. Daha iyi satış yapmanızı sağlayacaktır. Minarehber üzerinden eleman ilanlarınızı yayınlayıp daha hızlı eleman bulabilirsiniz. Firmalarla çok kolay tüm ürün ve hizmetlerinizde, fiyat teklifi sunma imkanı ve teklif alma imkanı sağlıyoruz. Bu sayede firmalarla iletişiminiz daha kolay hale gelecektir. İster kendi bölgenizde isterseniz Türkiye genelinde alım ve satışlarınızı gerçekleştirebileceğiniz imkanlara sahip olabilirsiniz.

Minarehber.com’a kayıtlı Türkiye genelinde bulunan müteahhitlik, mühendislik, mimarlık, mekanik ve taahhüt firmalarının teklif yoluyla tek tuşla binlerce firmadan ve sektörden fiyat alma imkanı sağlar.

Üye olup web tasarımı veya programlama bilgisine ihtiyaç duymadan kendi sayfanızı kurup firmanızı yönetebilirsiniz.