KAYA HİDROLİK
Bu firma 193 defa Ziyaret Edildi.
PAYLAŞ

Firma Yetkilisi

  AHMET KAYA

  05334001142

Hakkında
1993'den bugüne yılların verdiği sektörün tecrübesi, 2010 yılında temelde teknoloji, inovasyon ve müşteri odaklı satış ve servis felsefesiyle Kaya Hidrolik & Pnömatik ismi ile kurulmuştur.
Firmamız hidrolik ve pnömatik sistemlerin proje tasarımlarında uyum, performans ve verimlilik yönünden en ideal uygulamaları geliştirmektedir. Sistem Proje Tasarımlarının gerek ürün gerek satış gerekse satış sonrası servisini profesyonel kadrosu ile şekillendirmekte ve farklı seçenekler sunmaktadır.
Kaya Hidrolik & Pnömatik her zaman en kaliteli ürünü en uygun koşullarda müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Bu sayede firmamız gerek stoktaki gerekse stok dışı ürünleri talep doğrultusunda sorunsuz yönetebilmektedir.
Müşteri Memnuniyetini prensip olarak kabul eden firmamız proje-sistem tasarımı, ürün satışı ve satış sonrası hizmetleri ile sektördeki faaliyetlerini hassasiyetle sürdürmektedir. Müşteri taleplerine en kısa sürede, en uygun ürün ile cevap veren Kaya Hidrolik - Pnömatik, ürünlerin performansını değerlendirip, gelen talepler doğrulsununda teknolojik yenilikler sunmaktadır.

KAYA HİDROLİK & PNÖMATİK