İnotek Bilişim
Bu firma 17192 defa Ziyaret Edildi.
PAYLAŞ

Firma Yetkilisi

  Bilal BULUT

  0 (532) 274 62 65

Hakkında
Tasarım, internet hizmetleri ve reklam ajansı olarak günümüz teknolojisi ile uyumlu fakat sıkıcılıktan uzak tasarımlara imza atan yıllardır bilişim sektöründe faaliyet gösteren ve 2009 yılıdan itibaren şirketleşmiş bir firmayız.
Gelişen müşteri portföyümüz ve internet teknolojileri, bizleri sektörün diğer kulvarlarında da hizmet sağlayacak bir altyapıyı kurmak üzere girişimde bulunmaya mecbur kılmıştır.

Neler Yaparız;
*Dijital Strateji ve Danışmanlık
*Profesyonel Web Tasarım
*Web Uygulama Geliştirme
*İçerik Yönetim Sistemi (CMS)
*E-mail Marketing
*E-Ticaret Sistemleri
*Arama Motoru Optimizasyonu
*Sosyal Medya Pazarlama
*Yazılım Geliştirme
*Kurumsal Kimlik Çalışmaları
*Hosting Hizmetleri
*Tanıtım ve Reklam Hizmetleri
*Sürekli Hizmetler

Misyonumuz
Teknoloji çağının değişen ihtiyaçlarına göre verimliliği arttırıcı akılcı çözümler üreten, hizmet odaklı müşteri memnuniyetini esas alan, kariyer firsatlarına açık, keyifle çalışan, araştırıp, tasarlayan, geliştirip, üreten, deneyimli ve yetkin ekibiyle en modern tasarım, yazılım ve reklam hizmetini vererek eksiksiz destek hizmetini sunmaktır.

Vizyonumuz
Bilişim sektöründe, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, inovativ yaklaşımlarla öncü çözüm ve hizmetleriyle fark oluşturan, uzmanlıklarıyla bilişim sektörünü yönlendiren, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe, Türkiye de lider, uluslararası bilişimde söz sahibi olan bir dünya şirketi olmak.