Fetih Led Teknolojileri
Bu firma 1445 defa Ziyaret Edildi.
PAYLAŞ

Firma Yetkilisi

  Fetih Led

 

Hakkında
Fetih Led Teknolojileri olarak günümüz teknolojisinden yararlanarak kolaylık sunuyoruz.2011 yılından bugüne,Müşteri tatmini için sürekli gelişme ve yenilik sunmaktayız.Ledler ile alakalı adaptörler,paneller,kontrol kartları,cnc kasalar,led panel malzemeleri,sensörler, led tabela, led ekran, led kayan yazı olmak üzere hizmet sunuyoruz.
Profesyonel Led Ekran, Led Tabela, Kayan Yazı Hizmetleri

2011 yılından bugüne kadar süren çalışmamız güvenilir bir ekibe dönüştü. Led Teknolojileri kapsamında müşteri istek ve ihtiyaçlarını tam ve sürekli karşılıyoruz.Led Tabela,Led Ekran Kulanımını türkiye genelinde arttırdık. Meydanlara led ekranlar kurarak, toplumun bilincini arttırmak, reklam ve haberleşme sektöründe artış sağlayan ,kendi çapında iletişim araçları tasarladık.Kolay kullanılabilir ve kontrol edilebilir led tabelalar kullanıma geçirdik.Günümüz teknolojisinde oldukca ilerleme sergileyerek firmalara özel tasarlanabilir ledler kullanıma sunduk.

Led ekran hızlı çalışan yazılım ve donanımıyla ışık değiştirerek görüntü oluşturulmasını sağlayan reklam aracıdır. Fetih LED olarak, çalıştığımız firmaları rakiplerinden geri bırakacak, dikkat çekecek led ekranlar üretiyoruz. Led ekranların reklam vergileri daha düşük olması sebebiyle tercih edilen bir tabela çeşididir. Led ekranlar gün ışığında çok iyi ışık veren bir ekrandır.

Fetih Led olarak, Kayan yazı led tabela üretimi yapmaktayız. Led ve kayan yazının birleşimi ile oluşan bu işlevsel reklam aracı ile daha dikkat çekerek müşterilerinizi arttırabilirsiniz. Kayan yazı ledler etkili bir reklam aracı olarak dikkat çeken bir üründür. Uzun ömürlü olmalarıyla tercih edilen bir ürün olan kayan yazı ledler aynı zamanda uygun fiyatla sahip olabileceğiniz reklam aracıdır.

Led Teknolojileri kullanımı arttıkça, bilgilerimizi ve yeteneklerimizi bu konularda göstermekteyiz;
1.Seri imalatta artış ve toptan satış.
2.Sizlerin ihtiyaçlarınıza göre Led Ekran,Led Tabela,Kayan Yazı led üretimi.

Led ekran,led tabela,kayan yazı, kontrol kartları,led panel malzemeleri ve diğer tüm led ürünleri için www.fetihled.com adresini ziyaret edebilir,ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir,dilerseniz online mağazamızdan alışveriş yapabilirsiniz.